Забули попередити про кур'єрську доставку новою поштою))) хоча я замовила доставку укрпоштою...
Руслана Д.
Добре
Ангеліна Н.
Відмінно
Надія К.
Відмінно
Светлана Г.
Відмінно
Ирина Г.
Нейтрально
Оплатила в середу, обіцяли відправити в п'ятницю не відправили. Відправили в суботу після моїх повідомлень, в яких хотіла з"ясувати причину затримки. Крім того, одна полиця була поганої якості(
Забули попередити про кур'єрську доставку новою поштою))) хоча я замовила доставку укрпоштою...
Оплатила в середу, обіцяли відправити в п'ятницю не відправили. Відправили в суботу після моїх повідомлень, в яких хотіла з"ясувати причину затримки. Крім того, одна полиця була поганої якості(